آموزش تصویری و گام به گام نحوه نصب و فعال سازی آنتی‌ویروس موبایل سکیوریتی ایست

آموزش تصویری و گام به گام نحوه نصب و فعال سازی آنتی‌ویروس موبایل سکیوریتی ایست

نویسنده : admin منتشر شده در : آنتی ویروس تاریخ ایجاد : 2018-05-17 بازدید: 549 نظر : 0

از ویژگیهای موبایل سکیوریتی ایست استفاده از sms و call فیلتر جهت بلوک کردن تماس گیرنده های فردی یا گروهی،

 قابلیت قفل کردن شماره ها به صورت دو طرفه وکنترل تلفن همراه از دسترس کودکان، ارائه اطلاعات داخل گوشی

 به کاربراز قبیل : میزان شارژ باطری، برنامه های اجرایی و ...)، هنگام سرقت گوشی شما، ایست اطلاعات شخصی شما را به my.eset.comمی‌فرستد

 و گوشی شما را قفل می‌کند، ضد سرقت و...


راهنمای نصب موبایل سکوریتی ایست

ابتدا نرم افزار آنتی ویروس موبایل ایست را دانلود کنیدسپس از پنجره باز شده دکمه Next را کلیک کرده و بعداز آن  Install را انتخاب نمایید،  صبر کنید تا مراحل نصب کامل شود.


طبق تصاویر زیر مراحل نصب را ادامه دهید.


نکتهدر زمان نصب فیلترشکن خاموش باشد.نکته: در تصویر زیر توجه داشته باشید که حتما نام کشور را United States انتخاب کنید.

در این مرحله بعد از زدن کلید های Next کادری برای شما نمایان می‌شود که در آن ایمیل شما را نشان می‌دهد و تیک آنرا بزنید و OK کنید تا مراحل نصب ادامه پیدا کند.بعد از انتخاب دکمه Finish وارد محیط نرم افزار می‌شوید و آخرین مرحله وارد کردن کد لایسنس است. لطفا مراحل را طبق تصاویر زیر انجام دهید تا آنتی ویروس ایست شما یک ساله اکتیو شود.اکنون نرم افزار موبایل سکیوریتی ایست بر روی دستگاه تلفن همراه به مدت یک سال فعال می‌باشد. حال توضیحاتی مختصر در رابطه با گزینه های موجود در محیط نرم افزار خدمت شما ارائه می‌گردد:


Antivirus: با استفاده از این گزینه می‌توانید به صورت دستی و اتوماتیک گوشی تلفن همراه را اسکن کنید، در روش اسکن دستی به دو روش ویروس کشی می‌شود:


به صورت سریع Smart : این روش کل تلفن همراه را به صورت سریع اسکن می‌کند. 


به صورت عمیق In-depth : با این روش کل فایل ها و برنامه های سیستم حتی فایل های زیپ شده از نظر امنیتی مورد بررسی دقیق قرار گرفته و بیشتر زمان می‌برد.


Anti-Theft: زمانیکه تلفن همراه دزدیده یا گم شد، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید از طریق نقشه موقعیت دستگاه را ردیابی کرده و همچنین تمامی اطلاعات موجود روی تلفن را کامل پاک کنید.


Anti-Phishing: این گزینه برای کسانیکه بیشتر کارهای خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند، مخصوصا پرداخت های بانکی، ارائه شده است.  Anti Phishing با مرورگرهای روی دستگاه همراه یکپارچه شده و سریع صفحات جعلی را شناسایی کرده و هشدارهای لازم را می‌دهد.


SMS & Call Filter: امکان فیلتر کردن تماس ها و پیام های ناخواسته را در اختیارتان قرار داده و می‌توانید کنترل بیشتری بر روی تلفن همراه خود داشته باشید.


Security Audit: این گزینه گزارش کلی از وضعیت دستگاه تلفن همراه را به کاربر می‌دهد که در چه وضعیتی قرار دارد از جمله: ردیابی شبکه های وای فای، مقدار حافظه استفاده شده، وضعیت تماس ها و اینترنت و ...زمانیکه حافظه دستگاه همراه کم باشد اطلاع رسانی می‌کند که برنامه های غیر ضروری و آنهایی که کمتر استفاده شده است را به کارت حافظه منتقل کنید، و در بخش مانیتورینگ اگر از منبع ناشناسی اقدام به نصب برنامه ای کنید هشدار می‌دهد.


مشاهده محصولات : کلیک کنید

peyment


youtubelinkedininstagramtwitterfacebook